Salon Recman w Nadarzynie obchodzi 6 urodziny

Art. Sponsorowany

Recman - polska marka stylowej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot – zaprasza 15 marca do lokalu w Centrum Mody przy Alei Katowickiej 51 na szóste urodziny salonu. Mieszkańcy Nadarzyna i okolic będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.
Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów
W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Blisko 200 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń
Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 190 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Zabawa na szóste urodziny salonu Recman
W dniu 15 marca każdy, kto odwiedzi salon Recman w Centrum Mody przy Alei Katowickiej 51 będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na nieprzecenione produkty.

Tymczasem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w urodzinowym losowaniu! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:
I miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety
II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety
III miejsce: 1 x krawat + gadżety

Dla Czytelników portalu WPR24.pl wspólnie z firmą Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są wspomniane wyżej nagrody. Jak je zdobyć? Upominki trafią do pierwszych trzech osób, które w środę (13 marca) o godz. 13.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „6 urodziny Recman”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

Lista nagrodzonych:
I nagroda – Adrianna Gąsiewska
II nagroda – Michał Delegacz
III nagroda – Dagmara Andryszczak

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.