Sala gimnastyczna przechodzi remont

Milanówek

Czas biegnie nieubłaganie. Półmetek wakacji za nami, a więc czas ruszyć na szkolne zakupy. Placówki również nie próżnują i przygotowują się na przyjęcie uczniów. Podobnie jest w szkole podstawowej nr 2 w Milanówku.

Dwa lata temu milanowska placówka świętowała swoje 80-lecie. Piękna historia, wspaniali i wyjątkowi ludzie oraz stały rozwój. Placówka przy ul. Literackiej zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Również baza sportowa była stale udoskonalana. Uczniowie mogą korzystać z sali gimnastycznej, a także wielofunkcyjnego boiska sportowego z nawierzchnią ze sztucznej trawy.

W tegoroczne wakacje w szkole podstawowej nr 2 nie brakuje kurzu. A to za sprawą remontu sali gimnastycznej. Głównym celem prac jest naprawa oraz malowanie ścian i sufitu, a także wymiana nawierzchni. Nie brakuje niespodzianek. – W trakcie prac okazało się że legary i płyta podłogowa jest w bardzo złym stanie i wymaga wymiany – a co za tym idzie rozszerzenia zakresu prac –  poinformował milanowski magistrat. Ale jak wskazują urzędnicy, mimo trudności prace powinny zakończyć się do 15 sierpnia.

Ile wyniesie gruntowny remont sali gimnastycznej w szkole podstawowej nr 2? Koszt modernizacji to ponad 120 tys. zł.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o rozpoczęciu budowy wielofunkcyjnego boiska przy ul. Szkolnej. Inwestycja ma zakończyć się do 30 października br. Więcej o budowie boiska przeczytasz tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.