Są podejrzani o kradzież. Rozpoznajesz ich?

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci poszukują mężczyzn widocznych na zdjęciu. Są podejrzewani o kradzież paliwa na jednej ze stacji na terenie miasta.

Do incydentu doszło 13 grudnia tego roku około godziny 22.00. – Daj mężczyźni, którzy podróżowali czerwonym chevroletem, zatankowali do baku auta i kanistrów łącznie ponad 268 litrów paliwa. Żaden z klientów nie poszedł do kasy w celu opłacenia rachunku i obaj razem odjechali. Wizerunki obu mężczyzn zostały nagrane na monitoringu stacji – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widocznych na zdjęciu mężczyzn, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243 lub kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Są podejrzani o kradzież. Rozpoznajesz ich?”

 1. Zauroczony pisze:

  „… teraz to paliwo może być i po 7zł”-Donald ‚by żyło się lepiej’ Tusk

 2. ToTylkoJa pisze:

  Misiewicze z Ukrainy,..

 3. Głos pisze:

  Skretyna z Sikorskim a herr Thuske za kierownicą siedzi… Rozpoznaje ich

 4. paca pisze:

  Jeżeli ktoś tankuje powyżej np 200 zł to pracownik powinien wyjść na zewnątrz i uprzejmie kręcić się w pobliżu. Gorzej jeśli na stacji jest miniobsada.

 5. Arab pisze:

  Może myśleli ze paliwo jest w prezencie a wy już ze złodzieje

 6. Aaa pisze:

  To Ukraińcy jeżdżą dla ubera

 7. Daro pisze:

  Pwenie zlodzieje z Makowa Maz ?

 8. Daro pisze:

  To Ukraincy ?

 9. Anonim pisze:

  Przecież to bolek i Lolek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły