Są chętni na budowę pomostów

Grodzisk Maz.

Grodziskie Stawy Walczewskiego mają wzbogacić się o trzy nowe pomosty. Do przetargu na ich budowę zgłosiły się trzy firmy.

Grodziskie Stawy Walczewskiego to oczko w głowie tamtejszych włodarzy. Nie dziwi więc fakt, że co chwila to miejsce jest wzbogacane o nowe atrakcje. Dziś można tu korzystać m.in. ze strefy do street workoutu, boisk do siatkówki plażowej, od wiosny do jesieni mieszkańcy chętnie korzystają z wypożyczalni rowerów wodnych i kajaków, a latem z plaży i kąpieliska.

Wiele wskazuje na to, że do tych atrakcji niebawem dołączą kolejne pomosty. Do przetargu na budowę trzech takich konstrukcji zgłosiły się trzy firmy, a oferta jednej z nich jest niższa od zakładanego kosztorysu. Jeśli urząd rozstrzygnie przetarg to zwycięska firma będzie miała 120 dni na budowę pomostów.

Gdzie pojawią się konstrukcje? Pierwszy pomost powstanie po przeciwnej stronie kąpieliska. Będzie to pomost wypoczynkowy, na którym mają docelowo pojawić się drewniane leżaki. Drugi z pomostów zostanie wybudowany na północnym zbiorniku. Tu zaplanowano miejsce na drewniane leżaki i siedziska. Trzeci pomost powstanie na wodzie tuż obok plaży i kąpieliska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Są chętni na budowę pomostów”

  1. Winogrono pisze:

    Cytat – „Pierwszy pomost powstanie po przeciwnej stronie kąpieliska. Będzie to pomost wypoczynkowy, na którym mają docelowo pojawić się drewniane leżaki”. Mówiąc po ludzku – pierwszy pomost zostanie zbudowany dla prywatnej restauracji, która tam się akurat przypadkiem znajduje. Tak to, za pieniądze podatników gmina buduje pomosty dla lokalnego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły