S2 zablokowana! Ogromne korki na POW [AKTUALIZACJA]

Region

Śmigłowiec lądował na Południowej Obwodnicy Warszawy. Powodem jest wypadek, zderzyło się kilka pojazdów.

Wypadek miał miejsce na trasie S2 na wysokości Ursusa, jeszcze przed węzłem Opacz-Kolonia. Droga jest zablokowana jest w kierunku Ursynowa. Do zdarzenia doszło około godz. 9.00.

– Na S2 na wysokości Ursusa w kierunku Lotniska za węzłem Konotopa doszło do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych i jednego osobowego. Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Na tę chwilę wszystkie pasy są zablokowane – mówi asp. sztab. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

AKTUALIZACJA GODZ. 12.30
Utrudnienia zostały zakończone. Trasa jest już przejezda.

Do szpitala trafił kierowca pojazdu ciężarowego. Mężczyzna był zakleszczony w samochodzie, aby go wyciągnąć strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “S2 zablokowana! Ogromne korki na POW [AKTUALIZACJA]”

 1. hardcorp pisze:

  Do poprzedników i ich dziwnych uwag. Kierowców nie dzieli się na „mobilki” i „mobile”, nie dzieli się ich na „słoiki” , „glonojady” itp. KIEROWCÓW DZIELI SIĘ NA MĄDRYCH I GŁUPICH. Wypadek może spowodować kierowca tzw. TIRA i równie dobrze kierowca roweru. A od wypadku chroni tzw. zdrowy rozsądek. Gdyby wszyscy kierowcy go mieli, to wypadki powstawałyby tylko na skutek „zmęczenia” części auta, np. pęknięcia opony. I to tyle w temacie.

 2. romadur pisze:

  A najmniej wypadków by było, gdyby wprowadzić całkowity zakaz ruchu na tej drodze.

 3. Anonim pisze:

  odebrać możliwość odliczania samochodów osobowych od podatku , zlikwidować lesing i 80 % pierdol….niętych kierowców ubędzie , kręcą się jak smród po gaciach

 4. gfe pisze:

  wszystkie tiry i dostawczaki kurierskie powinny mieć absolutny zakaz poruszania się tą drogą i drogami dojazdowymi do niej

 5. Dr.Huckenbush pisze:

  Tiry w akcji…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły