Ruszyły przygotowania do Kiermaszu Świątecznego

Pruszków

Po raz kolejny w pruszkowskiej hali Znicz odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Atmosfera będzie jak zwykle wyjątkowa.

Choć do świąt jeszcze wiele czasu to już warto pomyśleć o swoich najbliższych. Okres przedświąteczny wygląda zawsze tak samo. Galerie handlowe pękają w szwach, a wszyscy biegają i gorączkowo szukają prezentów. Każdy chce znaleźć coś wyjątkowego, nieprzeciętnego i oryginalnego. W efekcie wychodzi to lepiej lub gorzej.

Doskonałą alternatywą dla kilkudniowego poszukiwania jest Kiermasz Świąteczny w hali Znicz. Wystawcy przygotowali bardzo duży wybór tekstyliów, biżuterii, rękodzieł, dekoracji do wnętrz, kosmetyków, przysmaków, ozdób i wiele innych rzeczy. Nie sposób wymienić wszystkich dostępnych artykułów. Dla dzieci przygotowany zostanie specjalny, magiczny kącik z niespodziankami.

Jest to szansa załatwienia niemalże wszystkich przedświątecznych spraw w jednym miejscu. Jednak Kiermasz Świąteczny to nie wyłącznie zakupy, będzie można razem z całą rodziną spędzić niepowtarzalne chwile, które zdarzają się tylko raz w roku. Wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny bożonarodzeniowy klimat będą gwarantowane!

Wystawcy jeszcze mogą składać swój udział. Organizator prosi o kontakt pod adresem mailowym: eventydtm@gmail.com lub nr tel.: 535 33 30 34.

Start imprezy 11 grudnia (niedziela), godz. 10.00 – 17.00, hala Znicz w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4. Wstęp wolny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.