Ruszyła kolejna wyprawa na rzecz Leszka Buczyńskiego

Region

Adam Sierociński, Kamil Nadolny, Piotr Łuczyński i Tomasz Bagiński wyruszyli 16 sierpnia w kolejną wyprawę rowerową w ramach akcji „Pedałujesz-Pomagasz”. Członkowie Stowarzyszenia „Zdrowy Rower” zbierają pieniądze dla Leszka Buczyńskiego.

Akcja „Pedałujesz-Pomagasz” to wyprawa rowerowa, której celem jest zbiórka pieniędzy dla Leszka Buczyńskiego. Po wypadku samochodowym jest on częściowo sparaliżowany i wymaga stałej opieki. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na jego rehabilitacje za pośrednictwem Stowarzyszenia MOŻESZ i portalu domore.pl. Pieniądze będą zbierane podczas podróży do Aten, stolicy filozofii.

Członkowie „Zdrowego Roweru” mają do pokonania ponad 2500km. Wszystko po to by pomóc Leszkowi, który będzie mógł wreszcie poczuć, że nie jest sam, że jego tragedia nie pozostanie niezauważona.

Wyjazd do Aten to II etap akcji Pedałujesz – Pomagasz. W lipcu prawie 30 rowerzystów z różnych stron Polski ruszyło do Wilna. Dzięki tej akcji udało się im zebrać ponad 7 000zł ! To jednak kropla w morzu potrzeb. Razem możemy zebrać pieniądze, które zapewnią Leszkowi i jego rodzinie środki na rehabilitację i godne życie…

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.