Ruszył remont Broniewskiego

Pruszków

Ekspresowy remont ul. Broniewskiego w Pruszkowie właśnie wystartował. Powiat pruszkowski modernizuje fragment szlaku drogowego łączącego Pruszków z Piastowem i Ursusem.

Stan nawierzchni ul. Broniewskiego pozostawia wiele do życzenia. Dziury i wyrwy w jezdni, nierówne i pozapadane chodniki. Droga ma przejść ekspresowy remont. Wszystko po to by mogły się tędy poruszać autobusy komunikacji zastępczej, która zostanie uruchomiona na czas remontu linii kolejowej 447.

Prace na ul. Broniewskiego ruszyły w środę (16 sierpnia). – Na ulicy Broniewskiego rozpoczęły się kolejne prace, które planowo zostaną zakończone za dwa tygodnie (30 sierpnia). W tym czasie zostaną wymienione krawężniki i chodnik na długości ok. 240 metrów od ulicy Warszawskiej. Nawierzchnia drogi zostanie wymieniona na długości ok. 640 metrów, a co najważniejsze nastąpi również korekta łuku przy „strażnicy” – mówi nam Krzysztof Bukowski ze Starostwa Powiatowego w Pruszkowie. – Poszerzona w tym miejscu droga zapewni więcej bezpieczeństwa poruszającym się pojazdom i pozwoli sprawnie poruszać się autobusom linii zastępczej, które od nowego roku będą poruszały się tą drogą – dodaje.

Kierowcy muszą się więc liczyć z drobnymi utrudnieniami w tym rejonie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.