Ruszył nabór do brwinowskiej szkółki Legii

Brwinów

Twoje dziecko lubi grać w piłkę? Myślisz, że może mieć zdolności na miarę Roberta Lewandowskiego? Nie ma z czym zwlekać – klub BKS Naprzód Brwinów rozpoczął poszukiwanie młodych piłkarzy, którzy będą szkoleni we współpracy z powstającą na terenie miasta Szkołą Piłkarską Legia Soccer Schools (LSS).

O tym, że młode piłkarskie talenty stołeczny klub będzie łowił w Brwinowie informowaliśmy na początku lutego. To jedyna podwarszawska „szkółka” 11-krotnego Mistrza Polski i 17-krotnego zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski.

LSS w naszym regionie ma zacząć działać w kwietniu, jednak nabór rusza już teraz. Skierowany jest do roczników 2002, 2003 i 2004. Jak informuje BKS Naprzód współpraca z Legia Soccer Schools dotyczyć będzie m.in. spraw organizacyjnych i sportowych. – Jednym z ciekawszych jej przejawów będzie fakt prowadzenia szkolenia młodzieżowych drużyn piłkarskich BKS Brwinów przez wykwalifikowanych trenerów LSS – zachęca Tomasz Korycki, koordynator szkoły piłkarskiej w Brwinowie.

Jak dokładnie będzie przebiegała rekrutacja? O konkretach mowa będzie podczas spotkania dla rodziców. – Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące planów szkoleniowych i zasad uczestnictwa dzieci w treningach, a także założenia i korzyści płynące z nawiązanej współpracy – informuje klub.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 23 lutego, o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Żwirowej 16 w Brwinowie (Zespół Szkół Ogólnokształcących).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.