Ruszają przygotowania do remontu Kazimierzowskiej i Nowowiejskiej

Milanówek

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim poszukuje firmy, która zajmie się przygotowaniem dokumentacji projektowej dla przebudowy wspomnianych ulic.

O tym, że ulice Nowowiejska i Kaziemierzowska w Milanówku potrzebują remontu wiadomo od dawna. Nawierzchnia dróg nie jest w najlepszym stanie, dlatego powiat grodziski chce je wyremontować. Główne zakładany jest remont nawierzchni drogi oraz w razie konieczności przebudowa chodnika wraz ze zjazdami na posesję.

Jednak nim w tym miejscu pojawi się ciężki sprzęt konieczne jest wykonanie projektów i kosztorysu. Do przetargu na wykonanie wymaganej dokumentacji zgłosiło się aż 11 firm. Najniższą ofertę złożyła firma Neox z Gdańska (ponad 49,5 tys. zł), a najwyższą Biuro Projektowe „D-9” z Warszawy (ponad 120,5 tys. zł). Wiele wskazuje na to, że postępowanie uda się pomyślnie rozstrzygnąć, bowiem powiat grodziski chce na tę inwestycję wydać 100 tys. zł.

Wybrany w przetargu wykonawca na przygotowanie dokumentacji oraz kosztorysu będzie miał czas do końca listopada bieżącego roku

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Ruszają przygotowania do remontu Kazimierzowskiej i Nowowiejskiej”

 1. Anonim pisze:

  Czyżby likwidacja ronda przy Średniej?
  Udrożnić Brwinowską to powinno być najważniejsze w tym projekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły