Ruszają „Dni Pruszkowa”!

Pruszków

Wielkie dwudniowe święto miasta rozpoczyna się już dziś! Od godz. 12.00 w Parku Kościuszki na mieszkańców czeka moc atrakcji, a wieczorem koncerty gwiazd. Będziemy tam i my!

Tegoroczne „Dni Pruszkowa” mają wyjątkowo huczną oprawę ze względu na 100. rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji na scenie pojawią się pierwszoligowe gwiazdy polskiej estrady.

Zabawa rozpocznie się w sobotę o godz. 12.00 od atrakcji dla dzieci, gry miejskiej ARTEfakty i miasteczka ruchu. O godz. 16.00 na scenie przed Pałacykiem Sokoła pojawi się Zenek Martyniuk i Akcent. Fani hitu „Przez Twe oczy zielone” na pewno będą zadowoleni z tego występu. O 17.00 koncert zespołu MiG, a godzinę później DISCOpolowanie. O 19.00 przed publicznością stanie grupa Masters.

O godz. 20.00 wielka kulminacja. Sceną zawładnie Doda, która dla mieszkańców Pruszkowa przygotowała specjalną oprawę swojego show.

Przez dwa dni w Parku Kościuszki będzie można zwiedzać ciekawe stoiska, w tym nasze – Gazety WPR i portalu WPR24.pl. Nasi dziennikarze będą do Waszej dyspozycji. Zachęcamy też do wsparcia akcji „Kolorowa wyprawka”, czyli zbiórki przyborów szkolnych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. W sobotę dary będzie można przekazać właśnie na naszym stoisku.

Do zobaczenia!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.