Rusza wodny plac zabaw i wypożyczalnia na Stawach Walczewskiego

Grodzisk Maz.

Wszystko na to wskazuje, że w Grodzisku Mazowieckim sezon na wodne atrakcje rozpocznie się już w nadchodzącą sobotę! OSiR zamierza uruchomić wodny plac zabaw przy basenie oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego na Stawach Walczewskiego.

Pogoda i dość wysokie dodatnie temperatury, jak na tę porę roku, zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Prognozy na majówkę rysują się optymistycznie. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić kiedy grodziski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomi wodne atrakcje. Jedną z nich są kajaki, rowerki i łódki na „Walca”.

– Uruchomienie wypożyczalni sprzętu wodnego na Stawach Walczewskiego planujemy w tę sobotę, więc mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z niego w nadchodzącą majówkę. Zasady dotyczące wypożyczalni na Stawach będą podobne jak w ubiegłym roku, z niewielkimi różnicami. Oddamy również do dyspozycji niemal ten sam sprzęt – powiedział nam Mariusz Smysło, dyrektor OSiR w Grodzisku Maz.

Otwarty zostanie też wodny plac zabaw przy miejskiej pływalni „Wodnik 2000”. – W sobotę otwieramy także wodny plac zabaw dla dzieci znajdujący się na tyłach basenu – podkreśla Smysło. – Pogoda dopisuje więc podjęliśmy decyzję, że udostępnimy i ten obiekt – dodaje.

Najpóźniej, bo dopiero w czerwcu można spodziewać się otwarcia kąpieliska na Stawach Walczewskiego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.