Rusza Seniorada! Przyjdź na giełdę informacyjną

Pruszków

Po ubiegłorocznym sukcesie, w Pruszkowie po raz drugi startuje Seniorada, cykl inicjatyw, spotkań, wspólnych wyjść do kina czy teatru adresowanych do osób powyżej 60 roku życia. Zainauguruje go giełda informacyjna. Początek już dziś o godz. 12.00.

Podczas giełdy w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala osobiście będzie można sprawdzić szczegóły tegorocznej Seniorady. – Już 10 stycznia 2018 roku rozpoczynamy kolejną edycję Seniorady. Wyczekiwany przez seniorów projekt obywatelski zainaugurujemy Giełdą informacyjną, na której będą mogli Państwo dowiedzieć się szczegółów dotyczących imprez i wydarzeń związanych z Senioradą II. Zostaną przeprowadzone zapisy na pilates, jogę i rękodzieło oraz na kurs tańca i kurs komputerowy a także do muzeum, teatru i do Matecznika Mazowsze. Na Giełdzie wydawane będą bilety na Zabawę taneczną (18.01.2018 r.) – informują organizatorzy.

Dla seniorów przygotowano też wycieczki autokarowe, wyjazdy do kina i muzeum, zajęcia artystyczne, spacery i wiele innych. Co ważne, wszystkie atrakcje są bezpłatne! Warunkiem jest ukończenie 60 lat i stałe zamieszkanie w Pruszkowie.

Seniorada II to projekt obywatelski, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 r. Wszystkie niezbędne informacje na jego temat dostępne są na stronie internetowej miasta i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.