Rusza remont wiaduktu

Pruszków

Ważna informacja dla kierowców. Dziś powinny wystartować prace remontowe na pruszkowskim wiadukcie nad torami PKP. Póki co drogowcy nie zapowiadają utrudnień.

O planach remontu wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 718 w Pruszkowie informowaliśmy w sierpniu. Prace mają obejmować umocnienie przyczółków na wiadukcie płytami ażurowymi, naprawy przęseł na wiadukcie oraz wykonanie zabezpieczenia przeciwporażeniowych na wiadukcie. – Wykonawca został wprowadzony na teren budowy we wrześniu. Od poniedziałku prace powinny już ruszyć. Jednak większość robót będzie prowadzona pod wiaduktem. W wielu miejscach pojawiły się pęknięcia i poodpadał tynk. To właśnie naprawą tych ubytków zajmie się w najbliższym czasie wykonawca – mówi nam Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Czy to oznacza, że kierowcy będą musieli zmagać się z utrudnieniami? Nie do końca. – Wykonawca przygotowuje tymczasową organizację ruchu. Może się zdarzyć, że pojawią się utrudnienia, ale kierowcy będą informowani o tym z wyprzedzeniem. Na pewno nie będziemy całkowicie wstrzymywać ruchu – dodaje Burdon.

O ewentualnych utrudnieniach będziemy informować na bieżąco.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.