RTV Euro AGD w Nowej Stacji

Pruszków

750 mkw. – taką powierzchnię będzie miał sklep RTV Euro AGD, który pojawi się w Nowej Stacji w Pruszkowie. To trzeci, po H&M i Carrefour, najemca planowanego centrum handlowego.

RTV Euro AGD to sieć sklepów znana w całej Polsce. Potencjalny klient może się tam udać po nowy telewizor, lodówkę, pralkę, odkurzacz, mikser czy wiele innych mniejszych elementów niezbędnych w domowym użytku. Sklep RTV Euro AGD pojawi się na I piętrze centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie.

Wiadomo już, że kluczowym najemcą Nowej Stacji będzie Carrefour. Sklep zlokalizowany zostanie na parterze centrum, w pobliżu wejścia głównego i dostępu do parkingu podziemnego. W pruszkowskim centrum handlowym nie zabraknie znanej marki odzieżowej, czyli H&M.

Pruszków cały czas rozwija się. Przybywa nie tylko mieszkańców, ale i kolejnych mieszkań. – Szacuje się, że tylko od 2010 do 2020 roku w mieście wybudowanych będzie blisko 3,5 tys. nowych mieszkań, których właściciele będą potrzebowali szerokiej oferty wysokiej jakości sprzętu RTV i AGD i wyposażenia wnętrz. Blisko 10 tys. z tych nowych mieszkańców Pruszkowa stanie się już niebawem także klientami Nowej Stacji. Dlatego tak ważne jest, aby oferta naszego centrum odpowiadała ich potrzebom – mówi Maciej Krzewiński z ECC Real Estate. 

Pojawiają się pytania, kto będzie odpowiadał za zarządzanie siedmiosalowym kompleksem kinowym. Inwestor, ECC Real Estate, zapowiada, że niebawem zostaną ujawnione informacje na ten temat.

A kiedy ruszy budowa Nowej Stacji? Prace rozpoczną się w drugim kwartale 2016 roku, choć pierwotnie zakładano, że uda się wystartować wcześniej. Otwarcie centrum handlowego zostało określone na rok 2017.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.