Rozstrzygnięto przetarg na budowę przedłużenia ul. Kierlańczyków

Grodzisk Maz.

W końcu udało się wyłonić w przetargu wykonawcę, który zajmie się budową przedłużenia ul. Kierlańczyków w Grodzisku Mazowieckim. Powstanie również parking.

Można stwierdzić, że do trzech razy sztuka. Bo za trzecim przetargiem gminie udało się wyłonić wykonawcę dla wspomnianego zadania. W pierwszym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta. Była zbyt wysoka – wynosiła ponad 1,1 mln zł. Podczas gdy miasto chciało przeznaczyć nieco ponad 750 tys. zł. W drugim przetargu nie wpłynęła żadna oferta…

Trzecie postępowanie przetargowe okazało się być tym szczęśliwie zakończonym. Wpłynęło aż pięć ofert. Najwyższa wynosiła blisko 1,1 mln zł, natomiast najniższa 850 tys. zł. Co prawda, ta najbardziej korzystnie cenowo oferta i tak była o 100 tys. zł wyższa niż gmina zamierzała przeznaczyć na to zadanie, ale zdecydowano się dołożyć brakujące środki i rozstrzygnąć przetarg. Wykonawcą została firma Mabau (oferta 850 tys. zł).

Budowa parkingu i przedłużenie ul. Kierlańczyków ma powstać w 150 dni od dnia podpisania umowy przez urząd z wykonawcą. W ramach tego zadania powstanie parking o powierzchni 400 m kw. Będzie oświetlony i wyposażony w odwodnienie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.