Rozpoznajesz go? Ukradł rower

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą roweru w okolicy dworca PKP.

Widoczny na fotografii mężczyzna jest podejrzany o kradzież roweru marki B’Twin Rockrider 500S. Wartość roweru to około 1,5 tys. zł. Do kradzieży doszło 26 maja tego roku w godz. 14-21 w rejonie dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim. Rower został pozostawiony przez właściciela w stojaku, dodatkowo był zabezpieczony linką. Nieustalony dotąd sprawca przeciął zabezpieczenie i odjechał jednośladem.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Policja zdecydowała o opublikowaniu fotografii. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl – podaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.