Rozdajemy wejściówki na Sylwestra z Teatrem Capitol! [WYNIKI]

Konkurs

Nie macie planów na Sylwestra? To mamy dla Was szybki konkurs. Do wygrania dwie podwójne wejściówki na spektakl „Skok w bok” i sylwestrowy wieczór w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu.

Z porywającą komedią przyjadą do Pruszkowa aktorzy Teatru Capitol. W wydłużonej przerwie spektaklu czekać będą przekąski i kieliszek wina. A po obejrzeniu sztuki organizatorzy zapraszają na słodki poczęstunek i kieliszek szampana oraz przywitanie nowego roku z aktorami.

Fabuła spektaklu z pewnością wprowadzi widzów dobry nastrój. Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił?

Co zrobić, żeby wygrać bilet na to wydarzenie? Pierwsze dwie osoby, które jeszcze dziś (piątek, 28 grudnia) o godz. 19.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl otrzymają podwójne zaproszenie.

Tym, którym nie dopisze szczęście, pozostaje rezerwacja ostatnich już biletów. Szczegóły na stronie biletyna.pl i ckis.pruszkow.pl

Początek sylwestrowego wieczoru w CKiS 31 grudnia o godz. 21.o0.

WYNIKI

Podwójne wejściówki trafiają do Huberta i Dariusza. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się mailowo. Gratulujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.