Rozdajemy kebaby od Żbika! [KONKURS]

Konkurs

Wspólnie z Kebabem Żbik przygotowaliśmy na naszych Czytelników smakowity konkurs! Do wygrania pyszne nagrody!

Żbik to idealna propozycja, jeśli chcecie zjeść coś szybko, smacznie, od serca. Stronicie od sieciówek? Lubicie odkrywać gastronomiczne perełki w swoim mieście? To do Żbika musicie wpaść koniecznie.

To miejsce, gdzie koneserzy kebabów znajdą się w niebie. Do wyboru kilka rozmiarów na cienkim lub grubym cieście z kurczakiem lub wołowiną. Także kebaby w formie dania i pyszny humus. Warto skosztować również kurczaka z rożna w chrupiącej skórce. A jeśli szukacie bardziej egzotycznych smaków, w orientalną podróż zabierze Was zupa tajska. Miłośnikom słodkości polecamy baklawę w różnych odsłonach oraz przepyszne ciasto marchewkowe.

Nam już ślinka cieknie…

Nie potrzeba chyba więcej powodów, żeby odwiedzić lokal przy 3 Maja 31 w Pruszkowie. Choć dodać możemy jeszcze jeden. Wspólnie ze Żbikiem mamy dla Was konkurs! Do wygrania oczywiście darmowe kebaby! Pięć pierwszych osób, które w piątek, 1 marca, o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl zgarnie darmowego kebaba dowolnego rodzaju od Żbika!

W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, a w tytule maila wpisać „Kebab Żbik”.

Jeśli już nie możecie się doczekać, żeby wypróbować te przysmaki, to podpowiadamy, że dzieli Was od tego zaledwie jeden telefon. Żbik dowiezie pożywnego kebaba lub chrupiącego kurczaka gdzie trzeba. Zadzwoń i zamów!

Kebab Żbik
ul. 3 Maja 31, Pruszków
Dostawa: 690 478 877
Godziny otwarcia:
11.00 – 22.00

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.