Rozbudują podstawówkę w Nadarzynie

Nadarzyn

Szkoła Podstawowa w Nadarzynie przejdzie zmiany. Gmina ogłosiła przetarg na jej rozbudowę. Jakie są założenia inwestycji?

Mowa o szkole przy ul. Sitarskich 4. Rozbudowa będzie polegać na dobudowie dwukondygnacyjnego, niepodpiwniczonego  budynku, który zostanie przeznaczony na cele dydaktyczne. Dobudowany budynek  będzie funkcjonalnie połączony z pozostałymi istniejącymi  budynkami przejściami na obu kondygnacjach. Na parterze przewidziano dwa niezależne wejścia zewnętrzne do projektowanego segmentu kompleksu szkolnego. Komunikacja między kondygnacjami w nowym segmencie zostanie zapewniona poprzez klatkę schodową. Natomiast na działce przed budynkiem pojawią się dodatkowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych. 

Jak będzie wyglądał rozkład wnętrza w nowym skrzydle? Na parterze zlokalizowano następujące pomieszczenia: hall wejściowy, pomieszczenie WC dla dziewcząt i chłopców oraz dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie porządkowe, dwie świetlice, stołówkę, salę lekcyjną, zaplecze kuchenne przystosowane do produkcji i wydawania posiłków dla uczniów kompleksu szkolnego i klatkę schodową. Natomiast na piętrze znają się: sala lekcyjna, pięć gabinetów zajęć pedagogicznych specjalistycznych, korytarz komunikacyjny, czytelnia, biblioteka.

Powierzchnia użytkowa dobudowanego fragmentu szkoły wyniesie blisko 950 m kw. 

Termin realizacji inwestycji określono na 29 czerwca 2018 r.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.