Rozbudowa kanalizacji idzie do przodu

Nadarzyn

Trwają prace związane z rozbudową sieci kanalizacyjnej w aglomeracji Nadarzyn. Roboty przeniosły się na ul. Tulipanową.

O rozpoczęciu inwestycji informowaliśmy pod koniec października. Więcej informacji można znaleźć tu. Łopaty zostały wbite na ul. Babiego Lata. Obecne wykonawca rozpoczął prace związane z rozbudową istniejącej sieci kanalizactjnej w ul. Tulipanowej. – Na terenie robót pracują igłofiltry mające na celu odwodnienie wykopów – podał nam referat inwestycji gminy Nadarzyn.

Prace przeniosły się na ul. Tulipanową, ale wykonawca musi zająć się jeszcze ul. Babiego Lata. –  Zostały jeszcze do wykonania prace związane z włączeniem do istniejącej kanalizacji tłocznej –  podkreślają urzędnicy.

Mieszkańcy zyskają kanalizację, ale w trakcie realizacji inwestycji narzekają na błoto i utrudnienia. Pytają, czy po przeprowadzeniu wszystkich robót ziemnych nawierzchnia dróg zostanie odtworzona. – Wykonawca zobowiązany jest do odtworzenia nawierzchni do staniu pierwotnego – zapewnia nadarzyński referat inwestycji.

Warto dodać, że w ramach zadania kanalizacja pojawi się także na ulicach: Szyszkowej, Żółwińskiej, Karmelowej i Granicznej. Inwestycja powinna być gotowa do końca kwetnia 2018 roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.