Rozbój na Żbikowie. Sprawca nadal nieustalony

Pruszków

Sprawca rozboju w sklepie monopolowym na Żbikowie wciąż jest nieuchwytny. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. Co dotychczas ustalono?

Informacja o tym zdarzeniu dotarła do nas za pomocą maila: kontakt@wpr24.pl. Około godziny 23.35 do sklepu znajdującego się w Pruszkowie na rogu ul. 3 maja i ul. Pańskiej wszedł mężczyzna, który po chwili zaatakował ekspedientkę. – Kobieta została uderzona butelką w głowę przez tego sprawcę – mówiła nam „na gorąco” st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejscu obecni byli policjanci i ratownicy medyczni. Poszkodowanej została udzielona pomoc na miejscu. Doznała urazu głowy, jednak zdecydowała się odmówić transportu do szpitala. Udało się nam skontaktować z jej pracodawcą. Dowiedzieliśmy się, że ekspedientka jednak postanowiła udać się do jednej z placówek medycznych. – W chwili napadu pani była w szoku, później gdy nerwy ją puściły poleciliśmy jej żeby udała do szpitala. Tam ekspedientka została na obserwacji – poinformował właściciel sklepu. – Nagranie z monitoringu zostało zabezpieczone i przekazane policji – dodaje.

Sprawa wpłynęła już do pruszkowskiej prokuratury. – Czynności zmierzające do wykrycia sprawcy zostaną powierzone policji, ponieważ mężczyzna nadal jest nieustalony. Z ustaleń policyjnych wynika, że był on zamaskowany. Skradziono utarg z kilku dni w wysokości około dziewięciu tysięcy złotych – zaznacza Andrzej Zwoliński, zastępca prokuratora rejonowego w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.