Roszady w zarządzie powiatu pruszkowskiego

Region

Na blisko rok przed wyborami samorządowymi z funkcji członka zarządu powiatu pruszkowskiego zrezygnowała Ewa Borodzicz. Jej miejsce w zarządzie zajął Dariusz Nowak, który o tej pory zasiadał w prezydium rady.

Po przegłosowaniu uchwały dotyczącej przyjęcia rezygnacji Ewy Borodzicz radni przystąpili do wyboru nowego członka zarządu. Zgłoszono tylko jedną kandydaturę – Dariusza Nowaka.

Radnego na funkcję członka zarządu zarekomendował sam starosta Maksym Gołoś. – Proszę o podjęcie decyzji i zagłosowanie za kandydaturą Dariusza Nowaka. Pan Dariusz Nowak jest mieszkańcem powiatu pruszkowskiego sołectwa Młochów w gminie Nadarzyn. Jest osobą odpowiedzialną, która jest konsekwentna w działaniu i potrafi jasno precyzować cele i sprawiać by te cele były osiągalne – mówił na sesji starosta Gołoś.

Radni poparli kandydaturę Dariusza Nowaka, który objął funkcję członka zarządu powiatu pruszkowskiego. Zarząd podziękował Ewie Borodzicz za dotychczasową pracę. – Mam nadzieję, że mój następca będzie godnie reprezentował interesy mieszkańców – powiedziała na posiedzeniu Ewa Borodzicz.

Przypomnijmy w skład zarządu powiatu pruszkowskiego wchodzą: starosta Maksym Gołoś, wicestarosta Krzysztof Rymuza oraz członkowie Mirosław Chmielewski, Zdzisław Brzeziński oraz Dariusz Nowak.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.