Romuald Lipko zaprasza na Dni Pruszkowa

Pruszków

Już w najbliższą sobotę rozpoczną się Dni Pruszkowa. Na uczestników będzie czekać moc atrakcji, w tym koncert zespołu Romuald Lipko Band, który wykona piosenkę „Nie ma jak Pruszków” z okazji 100. rocznicy miasta.

Romuald Lipko to polski kompozytor, który współpracował z wieloma polskimi wokalistami. Jest twórcą wielu przebojów muzycznych m.in. Budki Suflera, Anny Jantar, Urszuli, Zdzisławy Sośnickiej czy Maryli Rodowicz. W 2015 r. artysta założył zespół Romuald Lipko Band, w skład którego wchodzą Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i Grzegorz Wilk. To oni pojawią się w pruszkowskim Parku Kościuszki!

Na specjalne zamówienie powstała piosenka „Nie ma jak Pruszków”, która jest swojego rodzaju hołdem z okazji 100. rocznicy praw miejskich Pruszkowa. Muzykę skomponował Romuald Lipko, natomiast słowa napisał Marek Dutkiewicz. Premierowe wykonanie utworu będzie miało miejsce w nadchodzącą niedzielę, 29 maja.

Ale to nie wszystko. Dni Pruszkowa zapowiadają się niezwykle ciekawie! Nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej. Popis swoich umiejętności dadzą Akcent, Mig, Doda, Masters czy Enej. Zatem przez dwa dni, 28 i 29 maja, w Parku Kościuszki nie zabraknie dobrej muzyki.

Na imprezę osobiście zaprasza Romuald Lipko:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.