Rok szkolny zakończony

Region

Rozdanie świadectw, nagrody dla najlepszych, tradycyjne kwiaty dla nauczycieli. Dzisiejszymi uroczystościami zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się upragnione przez uczniów wakacje.

Ostatni dzień szkoły w każdym roku niesie ze sobą niezapomniany ładunek pozytywnych emocji. Uczniowskich – bo wreszcie zaczną się wymarzone wakacje!  I nauczycielskich – bo i dla nich będzie to wreszcie upragniony wypoczynek.  Przez 65 dni, i jedni, i drudzy, będą mogli od siebie odpocząć. Jak zrealizują się wakacyjne plany i czy spełnią się wakacyjne marzenia? O tym poopowiadają sobie we wrześniu.

My odwiedziliśmy uroczyste zakończenie roku w michałowickim Zespole Szkół im. Jana Pawła II. Do tradycji w tej szkole należy wręczanie nagród najlepszym uczniom na wspólnym szkolnym apelu.  Świadectwa „z paskiem” i nagrody książkowe odebrali oni z rąk dyrektora szkoły podczas uroczystej akademii. Uczniom, którzy zwyciężyli w konkursach międzyszkolnych dyplomy i nagrody wręczył wójt Gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. Po przygotowanych przez młodzież występach artystycznych uczestnicy rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy rozdali świadectwa pozostałym uczniom.

Uczniowie, którzy w okresie wakacyjnym zostają w mieście mogą skorzystać z atrakcji przygotowanych dla nich przez instytucje samorządowe i miejskie. Informacje o akcji „Lato w mieście” organizowanej w regionie znajdziesz tutaj.


Fot. OL

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.