Rodzinny Festyn w Otrębusach

Otrębusy

Tego dnia będą królować tylko pozytywne emocje – radość, śmiech i energia. Szykuje się niezapomniana impreza dla dzieci! Moc atrakcji gwarantowana przez organizatorów, zatem co przygotowali?

Ubiegłoroczny festyn spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Otrębus i pobliskich miejscowości. A naprawdę było czym się zająć! Najmłodsi uczestniczyli w grach i zabawach, oglądali występy teatru amatorskiego, a nawet mogli wziąć udział w emocjonującej aukcji.

Co czeka nas w tym roku? Podczas pikniku będzie możliwość obejrzenia stalowych figur z pruszkowskiej galerii, odbędą się pokazy wozu strażackiego, zwiedzanie nowoczesnego ciągnika SCANIA oraz pokaz wyszkolonych psów z Izby Celnej.

Ale najciekawsze dopiero przed nami. – Ponad to: wielka loteria „Każdy los wygrywa”, kąciki kreatywne dla dzieci CzuCzu , „wybuchowa” Pracownia Eksperymentów, gry i zabawy sportowe z nagrodami, kącik językowy Szkoły Kapitan Nauka, kącik „Małej Księżniczki”, malowanie buziek , skręcanie balonów, przejażdżki kucykiem ze Szkoły Jazdy Konnej Pa TaTaj, pokazy pierwszej pomocy zaprezentowane przez firmę KaMed, wystawę zabytkowych samochodów z Muzeum Motoryzacji i wiele innych niepowtarzalnych atrakcji! – informują organizatorzy.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział również w licytacji cennych nagród, a do wygrania jest sprzęt AGC, rower górski, obrazy znanych malarzy, zaproszenie do SPA, restauracji, można zdobyć też książki językowe, zabawki, bilety do teatru i inne nagrody. Licytacje poprowadzą aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Czym byłby festyn bez jedzenia? – Wszystkich, którzy zgłodnieją po licznych atrakcjach, organizatorzy zapraszają na poczęstunek: przepyszne ciasta przygotowane przez mamy przedszkolaków, dania z grilla, słodkie gofry, puszystą watę cukrową i lody! – zachęcają organizatorzy.

Start: 12 czerwca, godz. 13.30-17.30.
Miejsce: Plac przy Kościele NPM przy ul. Sadowej 3 w Otrębusach.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.