Rodzice ruszają na warsztaty

Grodzisk Maz.

Wielu rodziców boryka się z problemem braku wspólnego języka z własnym dzieckiem. Krokiem na drodze do znalezienia rozwiązania może okazać się udział w warsztatach „Z nastolatkiem w kontakcie. Jak porozumieć się z dojrzewającym dzieckiem”, które w kwietniu ruszą w Grodzisku Mazowieckim.

Czasami żartobliwie mówimy „małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot”. Jednak bywa, że słowa te znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ciężko znaleźć wspólny język z dorastającym dzieckiem. Dla rodzica jest to trudne i chce przełamać tę barierę.

Pojawiają się pytania, jak to zrobić? Z pewnością niezbędną wiedzę będzie można uzyskać podczas warsztatów, które organizuje Grodziskie koło Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”. Podczas spotkań rodzice dowiedzą się jak efektywnie porozumiewać się ze swoimi latoroślami.

Warsztaty ruszą już 4 kwietnia i będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 17.30-20.30 w budynku Centrum Kultury. Ostatni termin zajęć przewidziano na 6 czerwca. Warto wspomnieć, że to już trzecia edycja warsztatów, które spotykają się z zainteresowaniem. Liczba miejsc jest ograniczona, a więc należy się spieszyć. Jak zapisać się na warsztaty? Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: warsztaty@3plus.pl bądź telefonicznie 880 850 973.

Prowadzącym warsztaty będzie Jarek Żyliński, który posiada niezbędne doświadczenie w tej materii. Prowadzi warsztaty dla rodziców i wychowawców w całej Polsce. Niezbędną wiedzę zdobywał pracując z młodzieżą jako wychowawca oraz psycholog szkolny w gimnazjum.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.