Renault dachowało w Al. Jerozolimskich

Reguły

W Alejach Jerozolimskich na wysokości Reguł doszło do kolizji, w wyniku której jeden z pojazdów dachował. Przez kilkanaście minut były duże utrudnienia w ruchu, ale jak przekonują służby droga jest już przejezdna.

– Dzień dobry. Jest wypadek w Alejach Jerozolimskich na wysokości Reguł. Rozbiło się auto osobowe. Na miejscu jest dużo straży i policji. Aleje w stronę Warszawy całkowicie stoją – powiadomiła nas za pośrednictwem faceboka czytelniczka Kamila.

Okazało się, że zdarzenie tylko poważnie wyglądało. – Zgłoszenie trafiło do policjantów o godz. 15.22. Kobieta kierująca renault jadąc do Warszawy w trakcie zmieniania pasa ruchu z prawego na lewy zderzyła się z volvo, w wyniku czego wpadła do rowu i dachowała. Kierująca trzeźwa, opatrzona na miejscu, policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizja. Z tego co wiem utrudnień już nie ma – powiedział nam podkom. Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu byli również pruszkowscy strażacy. – Doszło do dachowania jednego auta. W tej chwili działania zostały zakończone. Ruch jest udrożniony – poinformował nas st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. – Nikt nie trafił do szpitala – dodaje.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.