Remont w stolicy, zmiany w komunikacji

Region

Modernizacja ulicy Emilii Plater wpłynie na zmiany w komunikacji. Nocna linie N85 i N35 zmienią swój przystanek końcowy.

Już 28 lipca o godzinie 22.00 warszawska ulica Emilii Plater zostanie zamknięta dla ruchu na kilka tygodni. Modernizacja odcinka ulicy od al. Jerozolimskich do Świętokrzyskiej przewiduje remont nawierzchni oraz reorganizacje miejsc postojowych i zatok autobusowych. Dodatkowo pojawi się tu szeroka na 1,5 m ścieżka rowerowa oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

W związku z remontem wiele autobusów komunikacji miejskiej będzie musiało zostać skierowane na objazdy. W tym linie nocne N85, kursują przez Piastów i Pruszków oraz N35 docierająca do Ursusa. Powyższe linie zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:
N35/N85 URSUS NIEDŹWIADEK/PRUSZKÓW – … – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY 60 – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie ONZ – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – … – URSUS NIEDŹWIADEK/PRUSZKÓW
Przystanek końcowy DW. CENTRALNY 60  dla obu linii będzie znajdował się w nowej lokalizacji w al. Jana Pawła II za przystankiem 04.

Utrudnienia związane z przebudowa Emilii Plater mają zakończyć się 15 września.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.