Remont Regulskiej startuje 19 czerwca

Reguły

Pruszkowskie starostwo powiatowe wybrało firmę, która zajmie się przebudową ul. Regulskiej w Regułach. Prace ruszają już 19 czerwca.

Pod koniec ubiegłego roku wyremontowany został fragment ul. Regulskiej od przejazdu WKD do Al. Jerozolimskich. Wymieniono tu konstrukcję jezdni, wybudowano nowy chodnik i drogę dla rowerów oraz wykonano nową nakładkę.

Teraz przyszła pora na modernizację kolejnego odcinka ul. Regulskiej. Chodzi o fragment od Al. Jerozolimskich do ul. Bodycha. Wykonawca rozbierze starą nawierzchnię, wykona przyłącza do kanalizacji oraz nową konstrukcję jezdni. Tu również pojawi się nowy chodnik i droga dla rowerów. Planowane jest również usunięcie drzew i krzewów, które kolidują z inwestycją.

Starostwo powiatowe wybrało firmę, która zajmie się wykonaniem robót. To warszawskie przedsiębiorstwo Fal-Bruk. 

Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia bowiem od 19 czerwca ruszają prace remontowe. Te będą prowadzone etapami. W pierwszej kolejności modernizowany będzie fragment od ul. Bodycha do ul. Prusa. Po zakończeniu prac na tym odcinku roboty przeniosą się na fragment od Prusa do Al. Jerozolimskich. Mieszkańców czekają utrudnienia, gdyż ulica będzie wyłączona fragmentami z ruchu.

Na wykonanie wszystkich prac firma remontowa 69 dni od dnia podpisania umowy

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.