Remont przepustu, czyli utrudnienia

Grodzisk Maz.

Kierowcy poruszający się po Grodzisku Mazowieckim muszą przygotować się na kilkumiesięczne utrudnienia. Ruszają prace związane z remontem przepustu przy ul. Sienkiewicza.

W ostatnim czasie słowo utrudnienia odmieniane było przez wszystkie przypadki. Chodzi przecież o ulicę położoną w centrum miasta, która jest jedną z najbardziej uczęszczanych dróg w Grodzisku. W poniedziałek, 16 maja, drogowcy rozpoczęli prace. Jezdnia została zwężona do jednego pasa ruchu. – Wprowadziliśmy czasową organizację ruchu. Konieczne było ustawienie sygnalizatorów, a także wykonanie kontroli terenu –  mówi Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Przepust znajduje się niedaleko grodziskich Stawów Goliana. W związku z nie najlepszym stanem technicznym zarządca drogi zdecydował się na jego remont. W marcu przeprowadzono przetarg i wyłoniono wykonawcę. Remont jest konieczny, jednak dla większości kierowców nie jest to dobra wiadomość. Obawiają się korków. – Dołożymy wszelkich starań, aby udało się zrealizować inwestycję jak najszybciej i zminimalizować utrudnienia w ruchu. Wiele zależy także od warunków pogodowych, które mają znaczenie przy wykonywaniu remontu – zapewnia Burdon.

Kierowcy muszą przygotować się na kilkumiesięczne utrudnienia w związku z remontem przepustu. Prace powinny zakończyć się do 4 sierpnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.