Remont na ul. Sienkiewicza potrwa dłużej

Grodzisk Maz.

Remont przepustu w ul. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim powinien zakończyć się do końca tego miesiąca. Jednak tak się nie stanie, ponieważ zaszła konieczność zwiększenia zakresu prac.

Wspomniany przepust znajduje się w ul. Sienkiewicza tuż przy stawach Goliana, czyli niemalże w centrum miasta. Położony jest w ciągu bardzo ważnego szlaku komunikacyjnego – drogi wojewódzkiej nr 579. Na czas prac jezdnia została zwężona do jednego pasa ruchu, a każdego dnia przejeżdża tamtędy znaczna liczba pojazdów. To dlatego remont jest tak uciążliwy dla kierowców.

Wszystkie prace, zgodnie z dokumentami, miały potrwać do końca 31 sierpnia. Niestety termin ten musiał zostać przedłużony. – Niestety w trakcie robót wystąpiła niezgodność projektu ze stanem faktycznym. Należało zmodernizować projekt, co spowodowało opóźnienie. Rozbieżności dotyczyły faktycznego ukształtowania niektórych elementów m.in. skrzydełek i płyt pomostu, wobec tego zwiększenie zakresu robót było koniecznością. Wykonawca wnioskował o przedłużenie terminu do połowy września – mówi Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Koszt całego przedsięwzięcia to niemal 300 tys. zł.

Temat będziemy obserwować.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.