Remont 447: zakładka informacyjna na stronie KM

Kolej

Koleje Mazowieckie utworzyły na swojej stronie internetowej specjalną zakładkę, w której podróżni mają znaleźć wszystko co potrzeba na temat remontu linii 447. Informacje mają być aktualizowane na bieżąco.

– Wydział Sprzedaży i Informacji Pasażerskiej Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” uprzejmie informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na linii 447 na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki oraz na linii nr 3 Warszawa – Łowicz Główny, Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” na swojej stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce Modernizacja linii 447 (Modernizacja odcinka Grodzisk Maz. – Warszawa) – poinformowały Koleje Mazowieckie.

Co znajdziemy w zakładce? Między innymi informacje o zmianach w rozkładach jazdy pociągów, uruchomieniu zastępczej komunikacji autobusowej wraz ze schematem alternatywnych połączeń i rozkładami jazdy autobusów, szczególnych zasadach honorowania biletów KM i ZTM, a także zasadach dokonywania zwrotu biletów okresowych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych dla podróżnych, którzy rezygnują z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich. 

Zakładkę znajdziecie TUTAJ.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.