Region gra z Orkiestrą

Uncategorized

Trwa 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory udało się zebrać ponad 21 mln zł. Z Orkiestrą „gra” cały region.

Wolontariuszy z puszkami i czerwonymi serduszkami spotkać można wszędzie. Są przed sklepami, spacerują po parkach. Nie straszny im mróz i lodowaty wiatr. Wszystko dla małych i bezbronnych dzieci, bowiem w tym roku orkiestra gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. 

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy „gra” również nasz region. Sztaby działające na terenie powiatów pruszkowskiego i grodziskiego oraz okolic postarały się o moc atrakcji dla mieszkańców. W pruszkowskich szkołach nie zabrakło licytacji z ciekawymi przedmiotami. Całość uzupełniły pokazy. W Grodzisku nie zabrakło koncertów oraz nauki pierwszej pomocy.

Z WOŚP gra również burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński. Dziś postanowił wcielić się w rolę szofera i woził mieszkańców prawdziwym cudem motoryzacji, czyli poczciwym maluszkiem. – Nie zrobiłem sobie przerwy, ponieważ około godz. 13.00 miałem około 20 chętnych na przejażdżkę. Ostatnich pasażerów Brwinów Tour wysadziłem o godz. 15.56 – napisał d nas Arkadiusz Kosiński.

Atrakcji nie zabrakło również po sąsiedzku. W Ursusie można było wybrać się na imprezę w plenerze. Na scenie wystąpiła m.in. Cleo. 

Jeśli jesteście spragnieni orkiestrowych wrażeń to koniecznie wybierzcie się do Piastowa gdzie z placu OSP będzie można oglądać „światełko do nieba”.

Niestety nie obyło się bez przykrych incydentów. W Pruszkowie skradziono cztery puszki WOŚP. Puszki zginęły ze sklepów jednej z sieci. Policja bada tę sprawę.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.