PSnRZ z dotacją na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami

Pruszków

Podobnie jak latach ubiegłych i w tym roku Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt zdobyło dotację od władz Pruszkowa na prowadzenie Punktu Adopcyjnego.

Nie ważne czy to duży pies czy mały kundelek, radowy kocur czy poczciwy dachowiec – członkowie Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt zajmą się każdym zwierzakiem, który stracił dach nad głową. Im los bezdomnych zwierzaków nie jest obojętny, dlatego robią wszystko, by samotne psiaki i kociaki znalazły kochający dom. 

Od 2013 r. stowarzyszenie wspiera również miasto Pruszków. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem PSnRZ otrzymało dotację na opiekę nad bezdomnymi psami i kotami. Kwota nie jest mała i pozwoli pomóc wielu zwierzakom. Stowarzyszenie otrzymało do tej pory przeszło 545 tys. zł. 

PSnRZ przy ul. Południowej prowadzi również Punt Adopcyjny. Punkt został wyposażony w budy i wybiegi dla psów oraz pawilon gospodarczy dla opiekunów zwierząt. Do punktu trafiają zwierzaki, które czekają na przekazanie właścicielom lub przewiezienie do schroniska. Miasto pokrywa również koszty bieżącego funkcjonowania obiektu. PSnRZ współpracuje również w działającym w straży miejskiej EKO Patrolem oraz wydziałem ochrony środowiska.

– Serdecznie zapraszamy Państwa do pomocy w punkcie adopcyjnym przy ul. Południowej w charakterze wolontariuszy. Potrzeby są ogromne a członkowie stowarzyszenia z radością przyjmą każdą pomoc. Zapraszamy również do bieżącego zapoznawania się oraz propagowania możliwości adopcji zwierząt przebywających na terenie punktu adopcyjnego – podkreśla pruszkowski magistrat.

Kontakt z Pruszkowskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Zwierząt:
kontakt@psnrz.org.pl
www.psnrz.org.pl
730 462 122, 698 940 045

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.