Przypominamy o zamknięciu przejazdu WKD

Kanie

Uwaga kierowcy! O godz. 8.00 zostanie zamknięta przeprawa drogowa przez tory Warszawskiej Kolei Dojazdowej w Kaniach.

Na linii WKD trwają prace związane z remontami przejazdów. Wyremontowano już przeprawy m.in. w Otrębusach i Podkowie Leśnej. Teraz przyszedł czas na remont w ciągu ul. Piłsudskiego w Kaniach. Niestety nie obejdzie się bez utrudnień…

– W ramach kontynuacji bieżącej realizacji zadania obejmującego wymianę nawierzchni drogowej na 5 przejazdach kolejowych linii kolejowej WKD nr 47,w dniu 08.01.2018 (poniedziałek) ok. godz. 8:00 rozpoczęte zostaną prace na kolejnym obiekcie, tj. na przejeździe kolejowym zlokalizowanym w km 21,357 linii kolejowej WKD nr 47 w ciągu ul. Piłsudskiego w Kaniach (przejazd zlokalizowany w sąsiedztwie przystanku osobowego „Kanie Helenowskie”); przejazd zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego do dnia 16.01.2018 włącznie – informuje „wukadka” w oficjalnym komunikacie.

Zakres prac obejmuje wymianę nawierzchni drogowej z płyt wielkogabarytowych typu CBP na płyty małogabarytowe wraz z dostosowaniem dojazdów do nowej nawierzchni przejazdów oraz chodników dla pieszych. Zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Piłsudskiego w Kaniach pozostaje bez wpływu na ruch pociągów WKD.

Harmonogram zamknięcia kolejnych przejazdów dostępny jest tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.