Przyjdź na dożynki, zarejestruj się dla Krzyśka

Nadarzyn

W najbliższą niedzielę w Nadarzynie odbędą się dożynki. Poza wieloma atrakcjami, czekać będzie tam też stoisko wolontariuszy Fundacji DKMS. Będzie to okazja aby zarejestrować się jako dawca szpiku i być może w ten sposób pomóc w walce z białaczką Krzyśkowi z Pruszkowa.

O dramatycznej walce młodego mieszkańca Pruszkowa informowaliśmy kilka dni temu. Krzysztof zmaga się białaczką, chce ją pokonać nie tylko dla siebie, ale też dla swojego syna Oliwiera. Bez przeszczepu szpiku może się to jednak nie udać. Trwa poszukiwanie dawcy, a czasu jest mało. Dlatego tak ważna jest mobilizacja jak największej liczby osób. Być może ktoś z nas dosłownie będzie mógł uratować Krzyśkowi życie.

Aby zadeklarować swoją pomoc należy zarejestrować się w bazie dawców szpiku Fundacji DKMS. Można to zrobić w dowolnym momencie zamawiając pakiet rejestracyjny przez internet (jak to zrobić przeczytacie tu), ale można też osobiście i właśnie taka okazja będzie w niedzielę w Nadarzynie. Na dożynkach na stadionie GOS (ul. Żółwińska 20) wystarczy znaleźć wolontariuszy Fundacji.

Sam program dożynek pełen jest rozmaitych atrakcji, więc po dobrym uczynku dla Krzyśka, można będzie tam miło spędzić czas. Część artystyczna rozpocznie się o godz. 15.00. Na scenie zobaczymy m.in. Orkiestrę OSP Nadarzyn, kabaret Biedronki, Jerzego Kryszaka, kapele disco polo. Zwieńczeniem święta plonów będzie pokaz sztucznych ogni.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.