Przewrócony słup trakcji. Utrudnienia na kolei [AKTUALIZACJA]

Kolej

Zła wiadomość dla pasażerów kolei. Wczesnym rankiem w pobliżu stacji PKP w Milanówku na tory przewrócił się słup trakcji. Są spore opóźnienia, a pociągi podmiejskie skierowano na szlak dalekobieżny.

– Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa-Skierniewice (stacja Milanówek). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl. Na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki (w obu kierunkach) pociągi kursują po torach dalekobieżnych z pominięciem stacji Brwinów – informują Koleje Mazowieckie.

Jak ostrzega ZTM, kłopoty są także z kursowaniem SKM: – Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM w rejonie stacji Pruszków.

Tuż przed godz. 7.00 na odcinku Pruszkow-Warszawa Wschodnia wprowadzono wzajemne honorowanie biletow KM-ZTM.

AKTUALIZACJA:

Na odcinku Pruszków – Warszawa Wschodnia – Pruszków wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociagach SKM Warszawa.

Na odcinku Grodzisk Mazowiecki Radońska-Warszawa Śródmieście WKD-Grodzisk Mazowiecki Radońska wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach WKD.

Na odcinku Warszawa Wschodnia-Skierniewice-Warszawa Wschodnia wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach PKP Intercity. Pociągi PKP Intercity zatrzymują się na stacjach wskazanych w rozkładzie jazdy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.