Przejazd w Regułach zamknięty na dłużej

Kolej

Nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców. Przeprawa przez tory Warszawskiej Kolei Dojazdowej w Regułach będzie zamknięta dłużej niż zakładano.

W poniedziałek 10 października kierowcy zastali zamknięty przejazd w ciągu ul. Regulskiej w Regułach. Naszą redakcyjną skrzynkę zalała fala. Kierowcy skarżyli się, że nie zostali poinformowani wcześniej o utrudnieniach. – Za opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas robót, uzgodnienie z zarządcą drogi, w tym przypadku: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, oraz oznakowanie dróg w terenie, czyli zamieszczenie informacji o objazdach z odpowiednim wyprzedzeniem odpowiada wykonawca robót – tłumaczył wtedy Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD.

Przejazd został zamknięty z powodu budowy urządzeń samoczynnej sygnalizacji przejazdowej na przejeździe w Regułach. Wykonawca zadania musi również zmodernizować nawierzchnię oraz wykonać niezbędne roboty ziemne. Pierwotnie przejazd miał zostać udostępniony kierowcom 18 października, ale tak się nie stało. – W związku z koniecznością wykonania dodatkowych prac w obrębie przejazdu kolejowego na linii WKD w ciągu ul. Regulskiej w miejscowości Reguły, obiekt pozostanie zamknięty dla ruchu kołowego do dnia 20 października (czwartek) włącznie – informuje WKD. Trasy objazdowe pozostają bez zmian.

Przeprawa w ciągu ul. Regulskiej powinna być przejezdna w piątkowy poranek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.