Przedszkole w Otrębusach otwarte

Otrębusy

W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie nowego przedszkola w Otrębusach. Placówka „pełną parą” zacznie działać od poniedziałku, 1 października.

Na ten dzień czekali przede wszystkim rodzice maluchów, które będą uczęszczać do placówki w sąsiedztwie Zespołu Szkół przy ul. Piaseckiego. Ich cierpliwość została wynagrodzona. Obiekt robi naprawdę dobre wrażenie. – To uważam jeden z najpiękniej położonych i bardzo ładny architektonicznie budynek w całej naszej okolicy. Wśród zieleni, drzew parkowych, zabytkowych, w zacisznym miejscu. Sam budynek jest w kształcie kwadratu z patio, na którego środku znajduje się plac zabaw. Jednocześnie okna sal nie wychodzą na plac zabaw, więc dzieci na placu nie będą rozpraszały tych w środku – mówił nam tydzień temu Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

Dziś te słowa można było zweryfikować osobiście podczas uroczystego otwarcia placówki. I trudno odmówić racji brwinowskiemu włodarzowi. – Budynek jest przestronny, wręcz zaprasza do środka – mówi nam mama jednego z przedszkolaków. – Kolorowy, ładnie wykończony, pachnący nowością. Super miejsce dla maluchów – dodaje inny rodzic.

W sobotę obiekt można było swobodnie oglądać. W poniedziałek zacznie on już funckjonować w normalnym trybie. W nowym otrębuskim przedszkolu jest miejsce dla setki dzieci w czterech oddziałach. Maluchy mają do dyspozycji plac zabaw, przestronne sale, przystosowane dla nich toalety. W środku znalazła się też nowoczesna kuchnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.