Przedszkolaki wypuściły balony

Pruszków

Trzylatki z pruszkowskiego Przedszkola Miejskiego nr 13 są ciekawe świata. Chcą poznawać kolejne zjawiska. Tym razem wypuściły w świat balony, a do środka włożyły karteczki.

Przedszkolaki zgłębiają tematykę żywiołów. W marcu na tyłach placówki wylądował wielki balon. Maluchy z bliska mogły poznać konstrukcję, a także wsiąść do kosza. Balon wzbudził wśród dzieci ogromne zainteresowanie i zapewne pozostanie dla nich miłych wspomnieniem.

Wiadomo, że najlepiej uczyć się przez zabawę. Nauczyciele z Przedszkola Miejskiego nr 13 w Pruszkowie starają się urozmaić trzylatkom zabawę. Dzieci zbierają ciekawe doświadczenia, o których potem mogą rozmawiać z rodzicami i dziadkami. 

Teraz do swoich bogatych przygód dopisały kolejną. Na początku maja przedszkolaki w ramach projektu edukacyjnego „Żywiołki” i zabaw z powietrzem postanowiły zajęły się balonami. Po raz kolejny ciekawie spędziły czas i czekają na efekty swojej pracy. Przedszkolaki obserwowały jak daleko polecą balony wypełnione helem. Jednak eksperyment trwa dalej. Do balonów włożono karteczki z adresem przedszkola. Znalazcy proszeni są o informację zwrotną, gdzie doleciały balony.

Maluchy oczekują na odpowiedzi. „Balonikowa” poczta sprawiła im wiele przyjemności i radości. Jeśli zobaczymy na ulicy balon to nie przechodźmy obok niego obojętnie. To może być przesyłka od przedszkolaków z ul. Antka 7.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.