Przedszkola po remontach

Pruszków

Pruszkowskie przedszkola są już w pełni gotowe na przyjęcie dzieci. Czas wakacji został wykorzystany na przeprowadzenie niezbędnych remontów w kilku placówkach.

Rodzice powoli przygotowują dzieci na wizytę w przedszkolu. Maluchy będą miały okazję spotkać się z rówieśnikami, uczyć się i brać udział w zajęciach dodatkowych. W kilku pruszkowskich placówkach latem doszło do zmian.

Nie ma lepszego czasu na remont niż wakacje. Warto dodać, że w większości pruszkowskich placówek doszło do drobnych modernizacji. W Przedszkolu nr 3 przy ul. Chopina pojawiła się nowa posadzka w sali dla 3-latków. Zmiany zaszły również na zapleczu, gdzie przechowywane są leżaki. Z kolei w placówce przy ul. Hubala odnowiono ściany w salach i na korytarzach.

W sali zajęć grupy II w Przedszkolu nr 8 zamontowano nową posadzkę. Modernizację przeszła również kuchnia w budynku przy ul. 3 Maja. Konieczne było przeprowadzenie remontu kanalizacji technologicznej oraz montaż separatora skrobi. Bez zmian nie obeszło się w Przedszkolu nr 14, gdzie interwencji wymagała instalacja sanitarna w węźle centralnego ogrzewania.

W placówce przy ul. Jasnej dokonano wymiany balustrady zewnętrznej przy tarasie zewnętrznym. Z kolei w Przedszkolu nr 15 odnowiono wiatę oraz pomieszczenia na warzywa. Czas wakacji wykorzystano także w Żłobku nr 2, gdzie zamontowano drzwi i żaluzje antywłamaniowe.

Z pewnością nie wszystkie zmiany będą widoczne na pierwszy rzut oka. Najważniejsze, żeby dzieci czuły się bezpiecznie, mogły spędzać czas i uczyć się w komfortowych warunkach.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.