Przedłużą się utrudnienia na Sienkiewicza

Pruszków

Nadal trwają prace związane z usuwaniem awarii sieci ciepłowniczej w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza i ul. Stalowej w Pruszkowie. Dostawy ciepła w pełni powrócą o godz. 22. Natomiast przywrócenie normalnej organizacji ruchu planowane jest na 17 grudnia.

Na tę chwilę wstrzymana jest dostawa ciepła do trzech kamienic przy ul. Stalowej. – W środę, 12 grudnia mieszkańcy tych kamienic zostali poinformowani o możliwości wstrzymania dostawy ciepła. Uruchomienie dostaw planowane jest dzisiaj na godz. 22.00. Pozostali odbiorcy nie odczuwają skutków awarii – poinformował Mariusz Orzełowski, rzecznik prasowy PGNiG.

Nieco dłużej z utrudnieniami będą borykać się kierowcy… – Po usunięciu awarii, w piątek 14 grudnia, rozpoczną się prace związane z odtworzeniem jezdni. Planowane przywrócenie normalnej organizacji ruchu nastąpi po zakończeniu prac odtworzeniowych i przewidziane jest na poniedziałek, 17 grudnia, w godzinach popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy – mówi Orzełowski.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Przedłużą się utrudnienia na Sienkiewicza”

 1. Mtxx pisze:

  Mamy 18.12 i nadal nie ma przejazdu przez skrzyżowanie że Stalową od strony dworca…

 2. Gość pisze:

  Dziś przechadzałem się po galerii Nowa Stacja. Minęły dwa tygodnie od otwarcia, a już na 1 poziomie unosi się nieznośnie gryzący zapach z kanalizacji. Czyżby inwestor zapomniał o systemie wentylacji rur? Aż strach pomyśleć co będzie dalej..

 3. nIKO pisze:

  W podziemiach powstaie podobno magazeyn z zabafkami brudera. Wiem bo Pjeter mi muwił.

 4. obserwer pisze:

  Z pewnością na awarię nie miał wpływu fakt budowy parkingu P+R i związanego z tym ruchu pojazdów ciężarowych degradujących okoliczną infrastrukturę.

 5. Pruszkowianin pisze:

  To w ruderach na Stalowej potrzebne jest ogrzewanie? Myslalem, ze pala tam gumami i plastikiem. Rozumiem, ze Zbikow i Gasin odpowiada za smog w okolicznym Pruszkowie, ale moze warto przyjrzec sie zdezelowanym kamienicom po pruszkowskiej stronie torow!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły