Przeczytaj Dodatek Świąteczny!

Region

Czas płynie nieubłaganie i zanim się obejrzymy zasiądziemy przy wigilijnym stole. Przygotowaliśmy dla Was specjalny Dodatek Świąteczny, w którym znajdziecie wiele ciekawostek.

Przygotowania czas zacząć. Niektórzy z nas planują, aby ruszyć na przedświąteczne zakupy jak najwcześniej, aby w świątecznym tygodniu oddać się pracom domowym. Jakie potrawy będziemy przygotowywać? Co kupić dziecku pod choinkę? Mnożą się pytania. Każdy z nas stara się zaplanować świąteczny budżet. Według badań w tym roku przeciętnie na święta wydamy 1300 zł. 

Okres świąteczny to zapach choinki i piękne ozdoby. Również nasze ulice będą zachwycały iluminacjami. Samorządy postarają się wprowadzić mieszkańców w wyjątkowy świąteczny klimat.

Po świętach przyjdzie czas na pożegnanie starego roku. Jak wejdziemy w 2016 rok? Część z nas wybierze się do znajomych, inni na bal, ale jest również alternatywa w postaci Sylwestra pod chmurką. Co w tym roku oferują nam samorządy?

Warto również pamiętać o tych, którzy potrzebują pomocy. W wielu miejscach prowadzone będą zbiórki żywności. Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest. Przypominamy, że podczas sylwestrowych zabaw warto pamiętać o naszych czworonogach. Zwierzaki boją się wystrzałów, także zadbajmy o ich komfort.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz: Dodatek Świąteczny


  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.