Przebudują ulice oraz oświetlenie

Nadarzyn

Gmina Nadarzyn przygotowuje się do przebudowy dróg w zakresie nawierzchni oraz oświetlenia. Zmiany dotyczą czterech ulic.

Choć nie są to ogromne przedsięwzięcia to z pewnością po ich wykonaniu kierowcy będą mieli większy komfort podróży. Niestety nie wszystkie drogi są doskonale oświetlone i równe jak tafla lodu, co tyczy się nie tylko naszego regionu, ale i całego kraju. Włodarze z Nadarzyna postanowili zrobić porządek na kilku swoich ulicach.

Gdzie i jakie szykują się zmiany? Do przebudowy trafi 164 mb ulicy Aksamitnej w Wolicy. Planuje się tam wykonanie nakładki bitumicznej, a także zjazdów z kostki betonowej. Kolejnym szlakiem , który kwalifikuje się do poprawienia nawierzchni jest droga gminna nr 310343W prowadząca w stronę Puław w Woli Krakowiańskiej. 200 mb również zyska nową nakładkę bitumiczną. To wszystko zawarte jest w jednym postępowaniu przetargowym. Kolejne dotyczy projektu przebudowy  dróg w zakresie oświetlenia ul. Brzozowej w Walendowie oraz ul. Pruszkowskiej w Nadarzynie. Druga z nich jest istotna ponieważ mieszkańcy Pruszkowa często korzystają z niej jadąc do Nadarzyna. Warto dodać, że miejscami jest tam naprawdę ciemno.

Ul. Aksamitna oraz droga gminna nr 310343W zostaną wykonane w trzy miesiące od podpisania umowy z wykonawcą. Natomiast dokumentacja projektowa dotycząca ul. Pruszkowskiej i Brzozowej do końca sierpnia tego roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.