Pruszkowskie Zapieksy działają pełną parą!

Pruszków

„Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania.” powiedział mistrz Yoda do Luke'a Skywalkera podczas treningu. I dlatego też Pruszkowskie Zapieksy musiały złapać oddech po ogromnym zainteresowaniu, zebrać siły i wrócić z podwójnym uderzeniem. W przyszłym tygodniu będziemy działać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20!

Dziękujemy Wam za tak ogromne zainteresowanie, a jednocześnie zaufanie jakim nas obdarzyliście. Otwarcie lokalu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ale to nic! Wszystkich miłośników naszych Pruszkowskich Zapieksów zapraszamy w tym tygodniu od godz. 12 do 20, by zjeść przepyszne i chrupiące pieczywo wraz z Waszymi ulubionymi dodatkami! A dobra informacja jest taka, że w przyszły tydzień witamy Was o dwie godziny wcześniej, bowiem otwieramy już od 10. Wiemy, że wciąż pytacie o dostawy. Te chcemy uruchomić jak najszybciej, ale musicie się uzbroić w cierpliwość. Planowany termin uruchomienia dostaw to październik.

Standardowo do Waszej dyspozycji są naturalne sosy, pięć gatunków sera, świeżutkie dodatki, kilkanaście świetnie skomponowanych propozycji zapiekanek w rozmiarach 15 cm i 30 cm. Aż cieknie ślinka… Wasze kubki smakowe z pewnością zostaną zaspokojone i to ze zdwojoną siłą! Wracamy lepsi niż kiedykolwiek, szkolił nas sam mistrz Yoda. Więc jeśli chodzi o smak, musi być wręcz kosmicznie!

Oferujemy wybór od wersji klasycznych zapiekanek po mięsne, rybne, a nawet wegetariańskie. Zadbaliśmy o to, by nie było kulinarnej nudy. Wśród dodatków znajdziecie m.in. jalapeño, rukole, szczypior, szpinak, tuńczyka, sery feta, pleśniowy lazur czy naszego tradycyjnego oscypka. Pycha!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.