Pruszkowskie lodowisko startuje w sobotę

Pruszków

Czas ostrzyć płozy, bo już w najbliższą sobotę w Pruszkowie otwarte zostanie miejskie lodowisko!

Montaż sztucznej ślizgawki na terenie podstawówki przy ul. Jasnej rozpoczął się w połowie listopada i konstrukcja jest już prawie gotowa. Pierwsi łyżwiarze będą mogli sprawdzić taflę już w najbliższą sobotę. Otwarcie zaplanowane jest na godz. 10.00.

Bezpłatne lodowisko o powierzchni 760 m2 będzie do dyspozycji mieszkańców już od soboty, 1 grudnia. Od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-14.00 z lodowiska korzystać będą grupy zorganizowane natomiast po godzinie 16.00 z lodowiska będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani. W weekendy poślizgać będzie się można już od godziny 10.00. Lodowisko będzie otwarte do godziny 20.00 natomiast w piątki i soboty do 21.00 – informuje pruszkowski urząd miasta.

Brak własnych łyżew nie jest przeszkodą. Na miejscy uruchomiona zostanie wypożyczalnia i punkt serwisu. Cennik to 6 zł za wypożyczenie łyżew, 10 zł za ostrzenie. Wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pruszkowskie lodowisko startuje w sobotę”

  1. ja pisze:

    jaki jest adres ??????!!!!!gdzie to lodowisko??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły