Pruszkowska zablokowana, po zderzeniu dwóch pojazdów [AKTUALIZACJA]

Nadarzyn

Na ul. Pruszkowskiej na wysokości Granicy doszło do zderzenia dwóch aut. Duże utrudnienia w ruchu – droga jest zablokowana.

O sprawie poinformowała nas czytelniczka. – Droga z Pruszkowa do Nadarzyna zablokowana na wysokości Strzeniówki. Brak przejazdu. Czołowe zderzenie z udziałem białej hondy i ciemno granatowego peugeota. W chwili obecnej strażacy wycinają poszkodowanego z peugeota. Jest tam prawdopodobnie kilka osób, próbują się dostać do kogoś z tyłu samochodu. Myślę, że droga będzie nieprzejezdna do dwóch godzin – relacjonuje nam Katarzyna.

Akcja ratunkowa trwa. Policjanci potwierdzają, że jedna osoba jest zakleszczona w pojeździe. – Na wysokości działek na ul. Pruszkowskiej zderzyły się dwa pojazdy. Jedna z osób jest wyciągana z pojazdu. Aktualnie droga jest zablokowana – powiedziała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA GODZ. 13.46

Utrudnienia nadal trwają. – Kierująca hondą podróżowała ulicą Pruszkowską od Nadarzyna w kierunku Pruszkowa. W miejscowości Granica na łuku drogi doszło do zderzenia z peugeotem. Dwie osoby trafiły do szpitala na badania. Pruszkowska zablokowana, zorganizowane są objazdy – informuje podkom. Kańka.

AKTUALIZACJA GODZ. 15.30:

Jak poinformowała policja, droga jest już przejezdna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.