Pruszkowska straż miejska kupi nowy samochód

Pruszków

Straż Miejska w Pruszkowie ogłosiła przetarg na dostawę fabrycznie nowego pojazdu osobowego, który będzie wykorzystywany w ramach patrolu szkolnego.

Będzie to oczywiście służbowy samochód, oznakowany jako radiowóz straży miejskiej i wyposażony w sygnalizacje świetlno-dźwiękową.

Auto musi być pięcioosobowe i w nadwoziu kombi. Według specyfikacji wypisanej przez strażników, pojazd musi być wyposażony w silnik benzynowy o mocy nie mniejszej niż 100 KM, układ kierownicy ze wspomaganiem, ABS, poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, szyby i lusterka sterowane elektrycznie, klimatyzację automatyczną, radio z systemem głośnomówiącym itd.

Dostawca samochodu będzie musiał udzielić 24-miesięczną gwarancję na powłokę lakierniczą oraz na elementy mechaniczne.

Pojazd będzie w kolorze srebrnym metalizowanym i zostanie oznakowany. Na bokach pojazdu pojawią się napisy „STRAŻ MIEJSKA”, a w dolnej części nadwozia „PATROL SZKOLNY”.

Termin realizacji zamówienia to cztery miesiące od daty podpisania umowy z wykonawcą. Straż miejska czeka na oferty do 20 maja.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Pruszkowska straż miejska kupi nowy samochód”

 1. padalec 101 pisze:

  Mieszkam na Chopina mamy tu kierowce ktory parkuje doslownie jakies 5 cm od drzewa zastawia wyjazd z bramy i zadne rozmowy z nim nie maja sensu a poproszona o interwencje straz miejska nawet nie przyjechala panowie bordowy golf na Chopina 10 ciagle czekamy

 2. Jadwiga pisze:

  Niech te lenie śmierdzące zasuwają na piechotę! Każdy strażnik ma mięsień piwny jak beczka. Oni strzegą naszego bezpieczeństwa. Niech zadbają o kondycje. Patrol pieszy zamiast zmotoryzowanego.

 3. Pruszkowianin pisze:

  Przyda sie do patrolowania zbikowskich ulic. Tam nigdy za malo prewencji!

 4. Ludi pisze:

  Gdzie jest straż jak w parku w niedzielę siedzą z browarami, wódą i klną ???

 5. Fiodor pisze:

  Czwartek wypił by co.

 6. Grabarz pisze:

  Znamienne, że Straż Miejska najbardziej nie podoba się osobom, które nadużywanie prawa podmiotowego postrzegają w kategoriach realizacji wolności obywatelskich. Przykłady dla opornych: mój piec to mogę sobie palić śmieciami i sąsiadom nic do tego albo mój pies może nawalić na miejski trawnik, bo posiany z moich podatków.

 7. Anonim pisze:

  Tam co drugi jest do zwolnienia z roboty, a komendant koniecznie musi być wysłany na emeryturę. Organizacji brakuje chęci, umiejętności i polotu. Wszelkie problemy odsuwają od siebie i działają wtedy gdy muszą.

 8. Łysy z Brazzers pisze:

  Pruszkowski Bang-Bus na horyzoncie!

 9. silver pisze:

  Do cowania się w krzekach na M. Z. Sygietyńskiej wystarczy jakiś stary, zardzewiały rupieć.

 10. Prusek pisze:

  A auto po godzinach ma służyć komendantowi do odbierania dzieci ze szkoły 🙂 precz ze straża miejską.

 11. Anonim pisze:

  Najlepiej zlikwidować tę zbędną formację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły