Pruszkowianie chętnie korzystają z kajaków

Pruszków

Jesteśmy na półmetku wakacji, a już tysiące osób skorzystało z wypożyczalni kajaków w Parku Potulickich. Warto dodać, że można nimi popływać zupełnie za darmo!

Pruszkowskie kajaki to prawdziwy hit i to nie tylko tego lata, bo mieszkańcy korzystają z nich od kilku lat. Od początku wakacji do tej pory naliczono 3657 wypożyczeń. Władze miasta twierdzą, że czas oczekiwania na kajaki wynosi tylko 30 minut. – Na jakość obsługi niewątpliwie wpłynęły dwukrotne kontrole w ciągu dnia, przyjmowanie dziennych raportów i uwag od prowadzących wypożyczalnię oraz bezpośrednie przyjmowanie opinii i uwag od klientów – napisano na stronie Pruszkowa.

Niewykluczone, że w przyszłym roku pojawi się więcej kajaków, a nawet… innych urządzeń wodnym. – Pojawiły się również prośby o zwiększenie liczby kajaków (mamy techniczną możliwość zwiększenia liczby kajaków do 12), zakup kilku rowerów wodnych, czy wydłużenie czasu działania wypożyczalni do godz. 19.00. Te propozycje zostaną wzięte pod uwagę przy okazji organizacji wypożyczalni w przyszłym sezonie kajakowym – czytamy dalej.

Wypożyczalnie otwarte są  w każdy wakacyjny weekend w godzinach 9-18.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.